Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

Zbiornik wodny ORIGAMI poj.2500 litrów

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100318
  • Czas realizacji: do 6 tygodni

Zbiornik wodny ORIGAMI poj.2500 litrów

 

Zbiornik Origami o pojemności 2,5 m służy do magazynowania wody podczas trwania akcji ratowniczych i gaśniczych. Podstawowe elementy konstrukcji zbiornika to poszycie wykonane z tkaniny gumowanej oraz wkłady usztywniające naroża wykonane ze spienionego PCV, wkłady są umieszczone w narożnych kieszeniach zbiornika.

 

Uwaga! Cena i dostępność tylko na zapytanie.

 

Kieszenie są przypinane do dna zbiornika za pomocą karabińczyków. Na dnie zbiornika jest umieszczony uchwyt służący do suszenia zbiornika po użytkowaniu. Dodatkowo zbiornik wyposażony jest w nasady C-75 i C-110 z blokadą odpływu, służące do podłączenia węży strażackich.

Na jednej ze ścian zbiornika jest umieszczona skrócona wersja Instrukcji Użytkowania, etykieta zawierająca podstawowe dane techniczne, oraz wskaźnik poziomu ilości wody w zbiorniku.

Na wszystkich ścianach bocznych umieszczone jest logo producenta. Ściany boczne są dodatkowo wyposażone w kieszenie,w które wkładane są rurki aluminiowe stanowiące dodatkowe zabezpieczenie konstrukcji.

Zbiornik jest również wyposażony w zestaw naprawczy. Całość jest pakowana w pokrowiec transportowy zapinany na zamek błyskawiczny, wyposażony w uchwyty do przenoszenia zestawu w ręku i pas do transportu zbiornika na ramieniu.