Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Butla powietrzna kompozytowa Drager 6,8l 300bar

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101726

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 2 444,00 zł / szt. 3 006,12 zł / szt.

Butla powietrzna kompozytowa Drager 6,8l/300 bar

 

W porównaniu ze stalowymi butlami tradycyjnymi butle kompozytowe są nawet o połowę lżejsze.


Butle kompozytowe Drager są produkowane i testowane z użyciem zautomatyzowanych  i  nadzorowanych  komputerowo procesów. Nieustanne inwestycje w zakład
i sprzęt produkcyjny umożliwiają produkcję i testowanie butli Drager zgodnie z najbardziej zaawansowanymi technologicznie procesami.  System automatycznego gromadzenia  danych  gwarantuje  pełną identyfikowalność użytych surowców oraz efektywną kontrolę nad kluczowymi parametrami procesów technologicznych.

Butle produkowane są z cienkiego, aluminiowego płaszcza, który następnie wzmacniany jest włóknem węglowym. Zewnętrzna warstwa z włókna szklanego owija butlę, przez co zwiększona zostaje odporność butli na uderzenia i ścieranie mogące wystąpić podczas użytkowania. Po utwardzaniu powierzchni w wysokiej temperaturze, jest ona powlekana żelem, dzięki czemu staje się gładka i łatwa do czyszczenia.

Szybkie przyłączanie butli firmy Drager pozwala szybko i łatwo wymieniać butle zarówno w warsztacie jak i podczas aktywności. Dzięki wyeliminowaniu konieczności czasochłonnego dokręcania pokrętła zaworu butli, uzyskujemy bardziej efektywne i płynne działanie.

Od sierpnia 2016 butla posiada specjalny zawór VTI/EFV (zapobiegający niekontrolowanemu ujściu powietrza sprężonego z butli) oraz UDT, żywotność 30 lat.

 

Drager jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Drager.

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?