Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Defibrylator AED Nihon Kohden AED-3100

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 102307

 • Historia ceny
 • szt.
 • Cena netto: 5 900,00 zł / szt. 6 372,00 zł / szt.

Defibrylator AED Nihon Kohden Cardiolife AED-3100

 

Nihon Kohden Cardiolife AED-3100 jest produkowany w Japonii – w kraju, który jest światowym liderem programu PAD. W Japonii znajduje się najwięcej publicznie dostępnych defibrylatorów AED na mieszkańca.

Analiza podczas RKO w Nihon Kohden AED-3100 zwiększa szanse na przeżycie, co potwierdzają wytyczne ERC i AHA (minimalizowanie przerw w RKO zwiększa szansę przeżycia poszkodowanego).

 

Zdalne monitorowanie – dzięki możliwości rozbudowania o AED Linkage – system zdalnego monitorowania, użytkownik ma możliwość pełnej kontroli sprawności AED on-line (osobna opcja*)

 

 • 1,5 sek. przerwy w RKO
 • Przycisk pediatryczny
 • Skuteczność analizy EKG 93%
 • Standardowa głośność komunikatów
 • Język polski + 1 inny
 • Automatyczne uruchamianie
 • Dzienne autotesty
 • Zdalne monitorowanie on-line
 • Defibrylacja na mokrej i metalowej powierzchni oraz w ujemnych temperaturach
 • Gwarancja 8 lat


W zestawie otrzymujesz:

 • moduł pediatryczny,
 • 4-letnia bateria,
 • elektrody z czujnikiem sprawności,
 • apteczka AED,
 • instrukcja w języku polskim.

 

Nihon Kohden – japońska technologia dla Twojego serca


Japonia jest niezwykle rozwiniętym technologicznie krajem, jednak wdrażanie publicznego dostępu do AED rozpoczęła stosunkowo późno, bo dopiero w 2004 roku. W 2014 liczba publicznie dostępnych AED przekroczyła 500 000 sztuk i nadal rośnie, dając Japonii tytuł lidera w największym zagęszczeniu AED.
Firma Nihon Kohden dostępna jest na polskim rynku od wielu lat, jednak na wprowadzenie AED zdecydowała się dopiero w 2017 roku, kiedy znalazła odpowiednią firmę, spełniającą jej wysokie oczekiwania – Projekt AED. Jesteśmy dumni, że nasza praca nad propagowaniem wczesnej defibrylacji została zauważona przez tą japońską firmę.

 

Czy wiesz, że każdy defibrylator Nihon Kohden oznaczony jest imieniem i nazwiskiem pracownika, który go wyprodukował? Poczucie dumy sprawia, że każdy pracownik czuje się odpowiedzialny za najwyższą jakość produktu wykorzystywanego na co dzień do ratowania życia.

 

 

 


Podczas codziennego autotestu AED sprawdza automatycznie jego stan obejmujący baterię, elektrody i awarię obwodu.
Możesz zobaczyć swój stan AED z prostym statusem. W sytuacji awaryjnej AED-3100 zawsze jest gotowy do pracy uratować życie.

 

 

 


AED powinien być łatwy i intuicyjny w obsłudze dla każdego. Nawet jeśli nie jesteś lekarzem, AED-3100 to ergonomiczna konstrukcja, dzięki której możesz z niego korzystać bez żadnych wątpliwości.

 

KROK 1 Otwórz pokrywę
Otwórz pokrywę, aby włączyć zasilanie. Natychmiast rozpocznie się instrukcja głosowa, aby poprowadzić Cię, jak obsługiwać AED.

KROK 2 Przymocuj elektrody do pacjenta
Po podłączeniu elektrod AED natychmiast rozpoczyna analizę EKG. Elektrody mają kolory (niebieski / pomarańczowy) ułatwiające przymocowanie ich zgodnie z ilustracją.

KROK 3 Wciśnij guzik
Jeśli potrzebny jest wstrząs, przycisk defibrylacji miga. Naciśnij przycisk, aby dostarczyć pacjentowi impuls defibrylacyjny.

 


Międzynarodowe wytyczne dotyczące resuscytacji* zalecają zmniejszenie zużycia energii dziecko chore, aby uniknąć spalenia mięśnia sercowego. AED-3100 może zmniejszyć energia do 50 / 70J po prostu przełączając przełącznik energii w tryb pediatryczny. Nie trzeba zmieniać elektrod ani wykonywać innych działań.

* Wytyczne American Heart Association dla CPR i ECC / European Resuscitation Guidelines

 

 

 

Trwały i kompaktowy
AED-3100 ma szeroki zakres temperatur roboczych od -5° C do 50° C. Ponieważ jest zgodny ze standardem IP55, może być używane w ciężkich okolicznościach. AED-3100 ma zwartą obudowę, której nie potrzebujesz miejsce do zainstalowania i możesz to łatwo przynieść miejsce awaryjne.

Szybka analiza i ładowanie
Od włączenia zasilania do rozładowania potrzeba mniej niż 15 sekund. Szybszy czas ładowania pomaga dostarczyć energię
szybko, gdy obserwuje się migotanie komór.

 

Energia dorosły: 150-200-200J, Dziecko: 50-70-70J
Interfejs użytkownika: Instrukcja głosowa, dźwięk RKO 100 razy / minutę (opcja), wskaźnik (zielony / czerwony), przycisk defibrylacji, przełącznik dla dorosłych / dzieci
Bateria: pojemność 200 rozładowań lub 7,5 godziny monitorowania
Stan życia: 4 lata
Czas analizy 4,5 sekundy
Gotowość do defibrylacji mniej niż 15 sekund (z nową baterią)
Rozmiar 206 (W) x 252 (D) x 97 (H) mm
Masa 2,3 kg z akumulatorem i elektrodami, 1,9 kg bez akumulatora i elektrod
Spełnia normatywy: Wibracje: MIL-STD-810F 514,5C kategorii 4 i kategorii 9, EN1789, odporność na wodę i kurz: IP55

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?

SERCE BIJE w Twojej remizie

SERCE BIJE w Twojej remizie

31-05-2022
Pomożemy pozyskać środki na zakup sprzętu medycznego. Wyszkolimy strażaków na instruktorów pierwszej pomocy. Zwiększymy bezpieczeństwo ludzi