Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Elektrody szkoleniowe zastępcze do AED Philips FRx

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102361

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 149,00 zł / szt. 183,27 zł / szt.

Elektrody szkoleniowe zastępcze do AED Philips FRx

 

Elektrody szkoleniowe wielorazowego użytku przeznaczone do zestawu szkoleniowego FRx umożliwiają przeprowadzenie szkolenia z użyciem defibrylatora HeartStart FRx.

Podłączenie elektrod szkoleniowych Philips FRx automatycznie aktywuje tryb szkoleniowy defibrylatora.

 

UWAGA: Jest to część wymienna do zestawu szkoleniowego, który jest podstawą do użycia defibrylatora Philips FRx w trybie treningowym. Same elektrody nie pozwalają na użycie trybu szkoleniowego! Aby użyć tego trybu, należy zaopatrzyć się w zestaw szkoleniowy, zawierający dodatkowo kasetę na elektrody, matę i instrukcję ze scenariuszami szkoleń.

 

Każde opakowanie elektrod szkoleniowych zawiera parę wielorazowych, samoprzylepnych elektrod ze zintegrowanym kablem i złączem. Na każdej elektrodzie znajduje się infografika informująca o tym, w jaki sposób umieścić je na ciele poszkodowanego.

 

EKONOMICZNE W UTRZYMANIU

Już jeden komplet elektrod szkoleniowych pozwoli do perfekcji wyćwiczyć reagowanie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia, ponieważ trwałość elektrod pozwala na przeprowadzenie około 100 cyklów szkoleniowych. W przypadku zużycia nie jest konieczny zakup całego zestawu szkoleniowego a jedynie samych elektrod.

 

 
 
 
 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?