Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 22 750 62 49 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com         newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy.

Zestaw szkoleniowy do AED Philips FRx

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102362

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 380,00 zł / szt. 467,40 zł / szt.

Zestaw szkoleniowy do AED Philips FRx

 

Zestaw szkoleniowy do AED Philips FRx zaletyZestaw szkoleniowy do defibrylatora Philips HeartStart FRx umożliwia prowadzenie szkoleń na terapeutycznej wersji defibrylatora. Defibrylator przełącza się w tryb szkoleniowy natychmiast po podłączeniu elektrod treningowych, dzięki czemu nie trzeba posiadać osobnego urządzenia do prowadzenia szkoleń.

 

Dołączona do zestawu specjalna mata umożliwia w realistyczny sposób przeprowadzić scenariusz szkoleniowy. Każde opakowanie elektrod szkoleniowych zawiera parę wielorazowych, samoprzylepnych elektrod w kasecie ze zintegrowanym kablem i złączem.


W skład zestawu szkoleniowego FRx wchodzą:

  • żelowe elektrody treningowe HeartStart Training Pads II w kasecie
  • specjalna mata imitująca poszkodowanego
  • szczegółowa instrukcja wraz z opisem scenariuszy szkoleniowych


Akcesoria dodatkowe:

zapasowe żelowe elektrody treningowe HeartStart Training Pads II (patrz akcesoria na dole opisu)

 

OSZCZĘDNOŚĆ

Zestaw szkoleniowy przeznaczony do modelu defibrylatora HeartStart Frx pozwala włączyć tryb szkoleniowy na urządzeniu terapeutycznym. Dostępność dwóch różnych trybów w jednym urządzeniu - terapeutycznego bądź szkoleniowego pozwala zaoszczędzić pieniądze. Nie ma potrzeby kupowania dodatkowego urządzenia wykorzystywanego jedynie do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej z użyciem defibrylatora AED.

 

INTELIGENTNE PRZEŁĄCZANIE TRYBÓW

Defibrylator automatycznie zidentyfikuje podłączone elektrody szkoleniowe i od razu przełączy defibrylator w tryb szkoleniowy. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania - zastosowania do ćwiczeń prawdziwego urządzenia, kursant bardziej wiarygodnie niż w przypadku użycia innych urządzeń przećwiczy wykonywanie defibrylacji (bez podawania napięcia).

UWAGA: Przechowywanie defibrylatora zaleca się wraz z kompletem elektrod terapeutycznych oraz z włożoną baterią. Dzięki temu urządzenie będzie gotowe do użytku i będzie mogło przeprowadzać codzienny autotest. Elektrody szkoleniowe należy przechowywać w innym miejscu niż defibrylator, aby nie doszło do pomyłki w razie akcji ratunkowej.

 

KOMPLETNOŚĆ

Poza zestawem szkoleniowym dla defibrylatora HeartStart Frx i samego defibrylatora nic więcej nie jest potrzebne, aby przeprowadzić szkolenie - nawet manekin! Dzięki załączonej specjalnej macie imitującej osobę poszkodowaną można prowadzić szkolenie z użycia defibrylatora bez konieczności zakupy manekina. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze jak i miejsce, szczególnie ważne dla Instruktorów, którzy często szkolą wyjazdowo.

 

EKONOMICZNY W UTRZYMANIU

Zestaw szkoleniowy pozwoli do perfekcji wyćwiczyć reagowanie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia, ponieważ trwałość elektrod pozwala na przeprowadzenie około 100 cyklów szkoleniowych. W przypadku zużycia nie jest konieczna wymiana całego zestawu – wystarczy jedynie wymienić elektrody.

 

 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?