Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

UniMac

UniMac

Jako wiodący światowy producent przemysłowych urządzeń pralniczych UniMac od ponad 60 lat oferuje najlepszej jakości sprzęt pralniczy charakteryzujący się najdłuższą żywotnością z dostępnych marek na rynku pralniczym. Solidna przemysłowa konstrukcja i zastosowanie najnowszych technologii w procesie produkcji gwarantują długoletnią bezawaryjną pracę urządzeń co przekłada się na ograniczenie kosztów związanych z serwisem.

Pralnico-wirówki UniMac z serii UY są tak skonstruowane żeby poprawić wydajność pracy Twojej pralni i zmniejszyć zużycie mediów zasilających. Z bardzo wysokim współczynnikiem odwirowania na poziomie 350-400 G urządzenia te usuwają znaczną część wody ze wsadu skracając czas suszenia. Dodatkowo, innowacyjna technologia ECO pozwala zredukować zużycie wody o 15% w porównaniu do produktów konkurencyjnych marek.

Suszarki UniMac z serii UU są klasą same dla siebie pod względem wydajności i efektywności. Te wytrzymałe suszarki osiągają idealna równowagę między temperaturą suszenia, przepływem powietrza i użytkową pojemnością bębna dając optymalne rezultaty suszenia przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu kosztów.