Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

UniMac

UniMac

UniMac oferuje szeroką gamę produktów, w tym pralko-suszarki, pralki, suszarki, systemy pralnicze i pralnicze przemysłowe.

Jako wiodący światowy producent przemysłowych urządzeń pralniczych UniMac od ponad 60 lat oferuje najlepszej jakości sprzęt pralniczy charakteryzujący się najdłuższą żywotnością z dostępnych marek na rynku pralniczym. Firma koncentruje się na dostarczaniu pralniczych rozwiązań, które są zarówno wytrzymałe, jak i efektywne energetycznie. Solidna przemysłowa konstrukcja i zastosowanie najnowszych technologii w procesie produkcji gwarantują długoletnią bezawaryjną pracę urządzeń co przekłada się na ograniczenie kosztów związanych z serwisem.

Pralnica strażacka

Pralnico-wirówki UniMac z serii UY są tak skonstruowane, żeby poprawić wydajność pracy Twojej pralni i zmniejszyć zużycie mediów zasilających. Z bardzo wysokim współczynnikiem odwirowania na poziomie 350-400 G urządzenia te usuwają znaczną część wody ze wsadu skracając czas suszenia. Dodatkowo innowacyjna technologia ECO pozwala zredukować zużycie wody o 15% w porównaniu do produktów konkurencyjnych marek.

Suszarki UniMac z serii UU są klasą same dla siebie pod względem wydajności i efektywności. Te wytrzymałe suszarki osiągają idealną równowagę między temperaturą suszenia, przepływem powietrza i użytkową pojemnością bębna dając optymalne rezultaty suszenia przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu kosztów.

Stosowanie specjalnych detergentów do poszczególnych cykli prania zapewnia strażakom higieniczną czystość pranych ubrań specjalnych, bez czynników ryzyka zdrowotnego tj. cząstek kancerogennych.