Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Pralnico-wirówka UniMac UY135 (na 2 ubrania specjalne)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 102457
 • Producent: UniMac
 • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  Czas realizacji: 7-14 dni
 • szt.
 • Cena netto: 24 200,00 zł / szt. 29 766,00 zł / szt.

Pralnico-wirówka UniMac UY135 (na 2 ubrania specjalne)

 

Pralnico-wirówki UniMac z serii UY są tak skonstruowane żeby poprawić wydajność pracy Twojej pralni i zmniejszyć zużycie mediów zasilających. Z bardzo wysokim współczynnikiem odwirowania na poziomie 350-400 G urządzenia te usuwają znaczną część wody ze wsadu skracając czas suszenia. Dodatkowo, innowacyjna technologia ECO pozwala zredukować zużycie wody o 15% w porównaniu do produktów konkurencyjnych marek.

 

NIEZAWODNA PRZEMYSŁOWA KONSTRUKCJA
NAJMNIEJSZE NA RYNKU ZUŻYCIE WODY I ENERGII

UniMac to niekwestionowany lider przemysłowego sprzętu pralniczego. Nasze urządzenia zostały tak zaprojektowane i wyprodukowane aby spełnić najcięższe wymagania stawiane maszynom w pralniach przemysłowych. Niezrównana trwałość i niezawodność urządzeń UniMac zapewnia długą żywotność i wysoką wydajność, z czego producent słynie. UniMac jest najwyżej pozycjonowaną marką największego na świecie producenta przemysłowych urządzeń pralniczych, koncernu Alliance Laundry Systems.

Przeznaczenie:

Pralnice UniMac są przeznaczone do prania wodnego bielizny, w małych, średnich i bardzo dużych pralniach zakładowych. Znajdują zastosowanie zarówno w pralniach szpitalnych, prywatnych świadczących swoje usługi m.in. dla oddziałów zakaźnych i niemowlęcych, jednostkach straży pożarnych, domach pomocy społecznej, zakładach opiekuńczo-leczniczych, schroniskach dla nieletnich, zakładach karnych, zakładach przetwórczych, jak i w pralniach hotelowych, restauracyjnych, akademickich, ośrodkach wczasowych i sanatoryjnych, fitness klubach, na statkach, itp.

 

Cena zawiera:

 1. dostawę urządzeń
 2. podłączenie urządzeń
 3. uruchomienie urządzeń
 4. szkolenie personelu pralni  

Okres gwarancji:

 • 24 miesiące

 

Sterownik PROform:

 

Sterownik PROform posiada zaawansowane funkcje dając nieograniczone możliwości programowania i zarządzania pralnią. PROform jest najbardziej zaawansowanym i wszechstronnym sterownikiem dostępnym na rynku. Łatwy w odczycie duży graficzny wyświetlacz LCD z klawiaturą numeryczną zapewnia łatwość obsługi dla personelu pralni i pokazuje szczegółowe informacje na temat każdego parametru cyklu prania. Pozwala na dowolną modyfikację każdego parametru prania nawet w czasie rzeczywistym podczas trwania cyklu z menu sterownika lub za pomocą laptopa.

Przy możliwości wgrania do 99 programów modele UY posiadają wgranych 20 programów w tym specjalnie dedykowane, m.in. do prania odzieży sportowej, mopów, dżinsów, tkanin z wełny lub do wybielania. Urządzenia mają wgrane programy dedykowane do prania ubrań strażackich w tym razem z impregnacją.


20 wgranych programów prania
Możliwość utworzenia do 99 programów prania
Programy specjalne dedykowane:

 • do odzieży sportowej
 • do tkanin z wełny
 • do dżinsów
 • do mopów
 • do wybielania

Możliwość swobodnej modyfikacji parametrów prania
Duży wyświetlacz z komunikatami w języku polskim
Łatwy wybór programu prania
Możliwość podłączenia komputera przenośnego
Możliwość odczytu ilości przepracowanych godzin i cykli

 

System pomp Bright Logic dozujących płynne środki (opcja):

- zestaw 4 pomp dozujących 4 środki piorące
- przepływ środków w zakresie 70-285 ml/min.
- wyświetlacz LCD
- możliwość programowania poprzez PC
- możliwość ustawienia kodu dostępu
- niezawodny silnik bezszczotkowy 24V
- w zestawie lance i przewody dozujące

 

 

 

 

Pralnico-wirówki i suszarki poddawane są rygorystycznym, a wręcz ekstremalnym testom gwarantującym ich długoletnią bezawaryjną pracę:

 

 

Historia i misja koncernu Alliance Laundry Systems:

 

 

ZAUFAJ NAJLEPSZYM!