Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Prądownica RAMBOJET 52 typ 2, 250 l/min, nasada 52

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100168
  • Producent: POK S.A.
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 1 970,00 zł / szt. 2 423,10 zł / szt.

Prądownica Rambojet 52 typ 2


W najprostszym ujęciu system Rambojet oszczędza czas i pieniądze. Dzięki stosowaniu ekologicznych wkładów zwilżających KTS-DUO, prądownice Rambojet gaszą szybciej o ok. 50%, oszczędzając min 50% wody. Prądownice te są niezastąpione przy gaszeniu pojazdów, mieszkań, magazynów, stogów siana, hałd węgla itp, w lasach a także wszelkich miejscach gdzie może wystąpić problem z zaopatrzeniem w wodę.

 

Wkład zmniejsza 2-4 razy napięcie powierzchniowe wody. Działa podobnie do środków pianotwórczych, ale jest mniej agresywny, zmiękcza wodę tak, że gaszenie w niektórych przypadkach, np. gaszenie opon odbywa się nawet 4 – 5 krotnie szybciej niż czystą wodą. Jednocześnie gdyby użyć środka pianotwórczego, to przy podobnym czasie i skuteczności gaszenia koszty akcji byłyby wyższe między 3, a 6 razy.

Dokładny opis jak to działa znajduje na stronie wkładu.


Koszt zakupu prądownicy zwraca się już po kilku akcjach. Montaż wkładu zajmuje chwilkę, a nawet gdy wkład się skończy prądownica działa jak zwykła prądownica. Wkłady są biodegradalne i bezpieczne dla środowiska.

W komplecie z prądownicą znajduje się 1 wkład ekologiczny.

instrukcja instalacji wkładu rambojet

Do prądownicy jednorazowo mieści się 1 lub 2 wkłady KTS-DUO. Znajdziesz je w opcjach obok ceny oraz w akcesoriach pod opisem. UWAGA! Użycie dwóch wkładów jednocześnie zwiększy tylko efekt zwilżenia, nie spowoduje dłuższego czasu pracy. Może to mieć zwiększyć skuteczność przy gaszeniu np. składów opon.

 

 

Rambojet typ 2

Podłączenie

Nasada 52 (2")

Ciężar

2,75 kg

Przepływ

260 l/min

Zasięg (rozwarty-zwarty) przy 7 bar

12 - 30m

Typ wkładu

KTS-DUO 52

Ciśnienie robocze

4 – 9 bar

 

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !