Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 22 750 62 49 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com         newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy.

Smok ssawny sportowy Grunwald SK-7 na zawody strażackie

  • szt.
  • Cena netto: 1 130,00 zł / szt. 1 389,90 zł / szt.

Smok ssawny sportowy Grunwald SK-7 na zawody strażackie

 

Smok ssawny SK-7 to wynik konsekwentnie rozbudowywanych i udoskonalanych dotychczasowych modeli smoków ssawnych.
Ze względu na wyjątkowo kompaktową konstrukcję i niską wagę, smok ten jest idealny nie tylko dla zawodów męskich, ale także żeńskich i młodzieżowych.

 

  • Smok ssawny wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium
  • Nowy kształt przepływu
  • Dwa nowo zaprojektowane zawory zwrotne składane o 90°
  • Niezwykle niski profil o łącznej długości zaledwie 170 mm

 

Twórcom udało się uczynić ten nowy model jeszcze lżejszym, bardziej kompaktowym i szybszym. Dzięki wadze 3 kg i długości 170 mm możliwa jest jeszcze bardziej ergonomiczna obsługa. Dzięki całkowicie nowej konstrukcji korpusu i zaworu klapowego oraz nowemu kształtowi przepływu strumienia, smok reaguje jeszcze szybciej. Pozwala to na jeszcze szybsze niż dotychczas dostarczanie wody do pompy.


Smok SK-7 to najlepszy produkt dla europejskiego sportu przeciwpożarowego. W połączeniu do doskonałą obsługą gwarantuje uzyskanie najlepszych czasów na zawodach sportowych.

Uwaga!

zgodnie z przyjętymi zasadami sportów pożarniczych, każdy sportowiec powinien przygotować sobie ten smok do własnych preferencji. Dotyczy to doszlifowania kłów, gniazd oraz docięcie / szlifowanie uszczelki (do indywidualnego poziomu zadowolenia z systemu łączenia), a na końcu smarowanie. Praktyka jest znana i powszechna na całym świecie.

 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?