Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Suszarka bębnowa LG GIANT C Pro (na 1+ ubranie specjalne)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102652
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
    Czas realizacji: 4-6 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 7 300,00 zł / szt. 8 979,00 zł / szt.

Suszarka bębnowa LG Giant C Pro (na 1+ ubranie specjalne)


Wzorcowa efektywność suszenia. Duży, sprawny wentylator gwarantuje odpowiednio mocny przepływ powietrza przez bęben. Dzięki temu bieliznę można wysuszyć szybko, cicho i oszczędnie.

 

Ważna uwaga dla tego modelu:

Można w tym modelu suszyć komplety ubrań częściowo, np. mamy 3 kpl ubrania do wysuszenia i można to zrobić w 2 cyklach. Po 1,5 kompletu na pranie. Jako dodatkowy element należy dobierać element jak najmniejszy objętościowo. Wtedy możliwości suszarki zostaną wykorzystane optymalnie.

 


Wytrzymały silnik

Profesjonalne suszarki LG zostały wyposażone w sprawny i trwały silnik. Przez długie lata bezawaryjnej pracy zapewnia przepływ powietrza. Jest niezawodnym elementem całego systemu suszenia. Co ważne zadowala się zasilaniem jednofazowym.


Elastyczność w aranżacji przestrzeni

Możliwość zamiany kierunku otwierania drzwi. Możliwość sztaplowania urządzeń.


Dane techniczne:

Załadunek 10 kg
Podgrzew Elektryczny / gazowy
Objętość bębna 207 l
Średnica bębna 663 mm
Głębokość bębna 570 mm
Moc podgrzewu elektrycznego 5,4 kW
Moc podgrzewu gazowego 5,8 kW
Moc silnika 0,3 kW
Bęben Alcosta
Sterowanie Mikropocesorowe
Średnica wyrzutu pary 100 mm
Przepływ powietrza 272 m 3 /h

 

Wymiary:

Wysokość 983 mm
Szerokość 686 mm
Głębokość 764 mm
Ciężar 59,00 kg

 

Sterownik AdaptAble™

Sterowniki AdaptAble ™ – wszechstronny, łatwy i wygodny w użytkowaniu. Panel sterowania można umieścić w górnej lub dolnej części suszarki. Zamiana jest prosta i polega na zamianie miejscami paneli, neutralnego i sterowania.


Elastyczność przy ustawieniu.

Pralkę i suszarkę można ustawić obok siebie lub sztaplować. Zestawienie maszyn w słupek oszczędza powierzchnię w pralni. Maszyny możne łączyć lub rozdzielać w zależności od potrzeb.


Wygodny i efektywny przesuw

Konstrukcja maszyn pozwala na szybki dostęp serwisowy do sztaplowanych urządzeń. Innowacyjny mechanizm przesuwu umożliwia serwisowanie maszyn bez konieczności zestawiania suszarki na podłogę. Przesuwając górną maszynę otrzymujemy dostęp do ważnych serwisowo obszarów zarówno pralki jak i suszarki.

 

Lewe – Prawe drzwi suszarki

Kierunek otwierania drzwi suszarki można dostosować do własnych preferencji i nie są do tego wymagane żadne dodatkowe części.

 

Gwarancja 24 miesiące.