Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Pralnico-wirówka LG GIANT C MAX (na 1+ ubranie specjalne)

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Kod: 102651

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 4-6 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 11 100,00 zł / szt. 13 653,00 zł / szt.

Pralnico-wirówka LG GIANT C MAX (na 1+ ubranie specjalne)

 

Profesjonalna, wolnostojąca, wysokoobrotowa pralnico-wirówka Giant C to mały olbrzym, gigant pracy. To seria pralek elektrycznych oraz suszarek elektrycznych o załadunku 10 kg.

Maszyny LG Giant nie wymagają przemysłowych instalacji elektrycznych i kanalizacyjnych. Doskonała propozycja dla pralni hotelowych, usługowych i samoobsługowych albo małych jednostek straży pożarnych.

 

Dwie ważne uwagi dla tego modelu:

1. Ten model nie obsługuje pomp dozujących. Jeśli są one wymagane polecamy model LG TITAN C MAX.

2. a/ Model posiada załadunek 10 kg i ma objętość bębna 102 litry. Teoretycznie można do niej załadować 2 kpl ubrań specjalnych, ale wtedy dla każdego kompletu przypada 51 litrów objętości, co może spowodować niedokładne wypranie ze względu na ograniczone możliwości "mielenia" praniem w bębnie. Prawidłowo należy przyjmować 60-70 litrów pojemności bębna na 1 kpl ubrania specjalnego.

b/ Można w tym modelu prać komplety częściowo np. mamy 3 kpl ubrania do uprania i można to zrobić w 2 cyklach. Po 1,5 kompletu na pranie. Wtedy możliwości pralnicy zostaną wykorzystane optymalnie.

 

Pralnico-wirówka LG GIANT C MAX (na 1+ ubranie specjalne)

 

Opcja do tego modelu pralnicy:

Generator ozonu BW O3Generator ozonu BW O3.
Likwiduje: zapach, wirusy, grzyby, pleśń, bakterie i roztocza.


Ozonowanie to nowoczesne, skuteczne a co najważniejsze, ekologiczne narzędzie pozwalające na profesjonalne usunięcie, odświeżenie, sterylizację i oczyszczenie powietrza i wody. Ozon aktualnie wykorzystywany jest w różnych dziedzinach życia jako silny utleniacz. Właściwości ozonu znane są od dawna, jednakże dopiero w ostatnich latach zaczęły się poszerzać dziedziny gospodarki i przemysłu, w których znajduje on zastosowanie. Przede wszystkim, z uwagi na sterylizujące działanie ozonu, zabieg ten pozwala na usunięcie grzybów, pleśni, roztoczy, wirusów i bakterii.
Nieoceniona jest zwłaszcza skuteczność jego działania w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów (odzwierzęcych, potu, stęchlizny, po pożarach itp.) szacowana na poziomie 99%.
Generator ozonu to urządzenie, które łączy się z pralką, miesza ozon z wodą oraz działa na wirusy i bakterie w procesie prania. Ozon atakuje błony komórkowe, które je pokrywają i dezaktywuje je. Rezultatem jest czyste i zdezynfekowane pranie.
Zapewnij wielokrotne oszczędności dzięki ozonowi i zużywaj mniej wody, detergentu i czasu.
Koszty jednego cyklu mogą być niższe nawet o 50% w porównaniu z tym samym cyklem prania bez zastosowania ozonu.

Generator zawiera zestaw do montażu.

 

Zalety serii Giant C


Napęd bezpośredni (InverterDirect Drive™)

W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań przenoszenia napędu za pomocą pasa i koła pasowego, bęben profesjonalnych maszyn LG napędzany jest bezpośrednio przez silnik sterowany falownikiem. Gwarantuje to wyższą trwałość i niezawodność.
Mniej części to mniej napraw. Dodatkowym bonusem jest niezwykle cicha praca.

 

 

 

Zasilanie wodą ciepłą i zimną.

Ważnym parametrem odróżniającym urządzenia profesjonalne od AGD jest sposób zasilania w wodę. Pralki profesjonalne zawsze posiadają możliwość napełniania bębna wodą ciepłą i zimną. Dzięki czujnikom zamontowanym w bębnie sterownik maszyny inteligentnie otwiera zawory wody ciepłej i zimnej, tak aby uzyskać kąpiel piorącą o zadanej temperaturze. Zwiększa to istotnie wydajność pralki, zmniejsza koszt podgrzewu i wydatki na serwis.


Elastyczność przy ustawieniu.

Pralkę i suszarkę można ustawić obok siebie lub sztaplować. Zestawienie maszyn w słupek oszczędza powierzchnię w pralni. Maszyny możne łączyć lub rozdzielać w zależności od potrzeb

 

Bęben pochylony pod kątem 10°

Bęben pralek komercyjnych firmy LG jest nachylony pod kątem 10°. Umożliwia to pralce wyższy poziom wody niż konkurencja. Dzięki temu możemy zużywać mniej wody, nie rezygnując przy tym z najwyższej jakości prania.

 

 

 

 

Bęben ze stali nierdzewnej

Bęben wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Innowacyjna perforacja i starannie wyprofilowane „przewały” wzmacniają akcję mechaniczną podczas prania. Dzięki temu zabrudzenia usuwane są skuteczniej przy użyciu mniejszej ilości detergentów.

 

 

Szkło hartowane
Szyba drzwi wsadowych wykonana jest ze szkła hartowanego. Takie szkło jest mniej podatne na pęknięcia, zarysowania i zmatowienie. Dzięki temu okno zachowuje pełną przejrzystość i daje możliwość obserwowania procesu prania.

 

 

 

 

Hartowanie – wydłużenie żywotności
LG hartuje wały łączące bębny i silniki swoich profesjonalnych maszyn. Zwiększa to istotnie ich trwałość. Trwałość to nasza przepustka do profesjonalizmu.

 

 

 

 

Doskonała amortyzacja profesjonalnych pralek LG
Amortyzatory działają bardzo płynnie. Pralka pracuje cicho nawet przy dużych prędkościach wirowania. Amortyzatory skutecznie tłumią wibracje. W związku z tym maszyny nie muszą być kotwione do
podłoża.

 

 

 


Łatwa obsługa sterownika

Obsługa sterownika jest niesłychanie łatwa. Ogranicza się do wyboru programu prania i potwierdzenia klawiszem „start”. Jednocześnie z „poziomu programowania” sterownik daje możliwość ustawienia wielu parametrów prania.


Program automatycznego czyszczenia.

Maszyny profesjonalne pracują wiele godzin każdego dnia. Proszki, zabrudzenia pochodzące z pranych tkanin i wody odkładają się w maszynie. Zanieczyszczenia te obniżają jakość i wydajność jej pracy. Profesjonalne pralki LG są wyposażone w program samoczyszczący. Pozwala on utrzymać idealną czystość nawet w najmniej dostępnych miejscach pralki.


Niskie koszty eksploatacji

Nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie techniczne zastosowane w profesjonalnych urządzeniach LG powalają oszczędzać wodę i energię. Zasilanie jednofazowe, zrzut wody za pomocą pompy, powodują, że nie ma konieczności wykonywania „instalacji przemysłowych” w pomieszczeniu pralni. Dwa przyłącza wody, ciepłej i zimnej znacznie przyśpieszają pracę, zwiększają wydajność i zmniejszają koszty podgrzewu. Dobre materiały i perfekcyjne wykonanie zmniejszają koszty serwisu w całym okresie eksploatacji.


Lewe – Prawe drzwi suszarki

Kierunek otwierania drzwi suszarki można dostosować do własnych preferencji i nie są do tego wymagane żadne dodatkowe części.

Gwarancja 24 miesiące.

 

LG giant wymiaryDane techniczne pralnicy LG Giant C MAX:

Załadunek 10 kg
Objętość bębna 102 litry
Średnica bębna 419 mm
Głębokość bębna 560 mm
Prędkość wirowania 1150 obr/min
Prędkość prania 50 obr/min
Faktor G 413
Podgrzew elektryczny
Moc podgrzewu 3600 W
Moc silnika 30 W
Bęben Stal nierdzewna
Ilość komór dozownika 3
Sterowanie OPL
Możliwość podłączenia pomp: w standardzie

Wymiary:

Wysokość 983 mm
Szerokość 686 mm
Głębokość 764 mm
Ciężar 87 kg

 

LG giant rozmieszczenie elementów

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?