newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Torba ratownika na udo RescueBag Cordura (holster)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101965
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 137,00 zł / szt. 168,51 zł / szt.

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !

Torba ratownika na udo RescueBag Cordura (holster)

 

Torba RescueBag wykonana z materiału Cordura służy do magazynowania spersonalizowanego indywidualnie przez strażaków sprzętu, w jednej i co ważne przenośnej kieszeni. Powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie ratowników. Torba wewnątrz posiada kilkanaście przegródek i kieszeni, dlatego wszystko co się w niej mieści jest poukładane i łatwo dostępne.

 

 

Choć torba jest niewielkich rozmiarów (25x23cm) to jednak jest pojemna a zarazem wygodna w użytkowaniu. Nosi się ją umocowaną na udzie za pomocą dwóch gumowych pasów z klipsami oraz taśmą z wsuwką na spodnie. To bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu nie potrzebujemy paska ani żadnych innych dodatkowych mocowań przy spodniach. Dwa półkola zamontowane na zewnątrz torby służą do przypięcia rękawic. Ponadto istnieje możliwość pełnej regulacji mocowań, dzięki czemu każdy strażak może jej wygodnie używać a torba nie przeszkadza podczas działań ratowniczych. Dodatkowy rzep przy klapie pozwala na swobodne wyciąganie ekwipunku. Torba wyposażona jest w uchwyt ułatwiający jej przenoszenie. Torbę RescueBag można również wykorzystać jako torbę narzędziową w samochodzie bojowym.
Cena nie zawiera wyposażenia.

 


Wyposażenie na zdjęciu jest przykładowe, jako sugestia do czego można torbę wykorzystać.

Produkt dostępny także w wersji PRO (trudnopalnej: trudnopalność: wg normy BS5852 Part 1 Source 1 i 2 przez instytut Fira) -> TUTAJ