Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 22 750 62 49 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com         newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy.

Torba ratownika na udo RescueBag PRO (holster)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101966

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 194,00 zł / szt. 238,62 zł / szt.

Torba ratownika na udo RescueBag PRO (holster)

 

Torba RescueBag PRO wykonana z materiału trudnopalnego Royalty* służy do magazynowania spersonalizowanego indywidualnie przez strażaków sprzętu, w jednej i co ważne przenośnej kieszeni.

RescueBag PRO powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie ratowników. W tej wersji trudnopalnej umożliwia pracę w środowisku pożarowym.

 

 

Choć torba jest niewielkich rozmiarów (25x23cm) to jednak jest pojemna, a zarazem wygodna w użytkowaniu. Nosi się ją umocowaną na udzie za pomocą dwóch gumowych pasów z klipsami oraz taśmą ze wsuwką na spodnie. To bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu nie potrzebujemy paska ani żadnych innych dodatkowych mocowań przy spodniach. Dwa półkola zamontowane na zewnątrz torby służą do przypięcia rękawic. Ponadto istnieje możliwość pełnej regulacji mocowań, dzięki czemu każdy strażak może jej wygodnie używać, a torba nie przeszkadza podczas działań ratowniczych. Dodatkowy rzep przy klapie pozwala na swobodne wyciąganie ekwipunku. Torba wyposażona jest w uchwyt ułatwiający jej przenoszenie. Torbę RescueBag można również wykorzystać jako torbę narzędziową w samochodzie bojowym.
Dostępna w kolorze szarym-grafitowym.
Cena nie zawiera wyposażenia.

* Royalty to tkanina trudnopalna zgodnie z normą BS5852 Part 1 i 2, posiada atest wydany przez brytyjski instytut FIRA. Royalty to tkanina szenilowa o klasycznym splocie i gładkiej strukturze. Skład: 100% poliester
Gramatura: 400g/m2
Mechacenie i pilling: Kategoria A
Odporność na ścieranie: Kategoria A (100 000 suwów)
Trudnopalność: wg. normy BS5852 Part 1 Source 1 i 2

 

Wyposażenie na zdjęciu jest przykładowe jako sugestia, do czego można torbę wykorzystać.

Produkt dostępny także w podstawowej wersji z Cordury -> TUTAJ

 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?