Stojak hydrantowy PZH DN50 pojedynczy C/C (1x52)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100296
  • Kod producenta: S111024
  • szt.
  • Cena netto: 360,00 zł / szt. 442,80 zł / szt.
Wybierz SupermarketStrazacki.pl

Stojak hydrantowy PZH DN50 pojedynczy C/CAtest PZH Horpol Stojaki hydrantoweStojaki hydrantowe stosowane są w pożarnictwie do czerpania wody o temperaturze do 50°C bezpośrednio w czasie akcji lub do napełniania pojazdów pożarniczych. Wyjścia stojaków zakończone są nasadami typu Storz, najczęściej typu 75. Oferujemy także stojaki z gniazdami wyjściowymi storz 52. Wejścia stojaków przystosowane są do mocowania z hydrantami podziemnymi.

 

Produkt posiada atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny) uprawniający do kontaktu z wodą pitną.


Najpopularniejszym stojakiem hydrantowym jest stojak B/BB, określany także jako DN80 2x75.
Oferta zawiera także stojaki z rurami przyłączeniowymi w standardzie DN50 oraz rurami DN80 z gniazdami DN100 wykonanymi z mosiądzu.
Najpopularniejszym gniazdem jest gniazdo DN80, jednak spotyka się jeszcze, zwłaszcza w starych instalacjach przyłącza DN50. Złącza DN100 są często spotykane w instalacjach na terenie zakładów przemysłowych lub innych dużych obiektów.
Stojaki podzielić możemy także na wersje z 1 lub 2 gniazdami wyjściowymi. Wersje z 2 gniazdami zawsze posiadają zawory grzybkowe, natomiast wersje z 1 wyjściem mogą być oferowane z zaworem grzybkowym lub bez.
Pod tym względem oferta firmy Horpol w zakresie stojaków hydrantowych jest najszersza w kraju i zaspokaja wszelkie potrzeby użytkowników w tym zakresie.

Konstrukcja:

Stojaki hydrantowe wykonane są ze stropu aluminium. Niektóre elementy mogą być wykonane z mosiądzu. Gniazda uszczelniają uszczelki gumowe.
Stojak hydrantowy składa się z dwóch głównych elementów: głowicy (lub głowicy zaworowej) i stojaka. Głowica to odlewany korpus w którym znajdują się jedno lub dwa wyjścia. Część dolna – stojak – służy do zamocowania w hydrancie podziemnym za pomocą samo wkręcającego mechanizmu kłowego. Głowica lub głowica zaworowa malowana jest na kolor czerwony.

Wysoka jakość stojaków hydrantowych Horpol

W galerii także inne zdjęcia prezentujące jakość (mogą być z innych modeli)

 

Dane techniczne tego modelu:Stojak hydrantowy DN50 pojedynczy C/C

 Typ stojaka

DN50 1x52 (C/C)

 Przyłącze wejściowe

DN50

 Rura

DN50, fi zew. 64mm

 Wyjścia [Storz]

1x52

 Długość [mm]

905

 Szerokość [mm]

330

 Waga [kg]

3,9