Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Stojak hydrantowy PZH DN50 pojedynczy C/C (1x52)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100296
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
    Czas realizacji: do 2 miesięcy
  • szt.
  • Cena netto: 400,00 zł / szt. 492,00 zł / szt.

Stojak hydrantowy PZH DN50 pojedynczy C/CStojaki hydrantowe stosowane są m.in. w pożarnictwie do czerpania wody o temperaturze do 50°C bezpośrednio w czasie akcji lub do napełniania pojazdów pożarniczych. Powszechnie stosowane także przez przedsiębiorstwa budowlane oraz służby wodociągowe, a dzięki atestowi higienicznemu można nimi czerpać wodę pitną.

Uwaga! Ten model jest sprowadzany na zamówienie. Czas oczekiwania wynosi do 2 miesięcy.

 

Wyjścia stojaków zakończone są nasadami typu Storz, najczęściej typu 75. Oferujemy także stojaki z gniazdami wyjściowymi storz 52. Wejścia stojaków przystosowane są do mocowania z hydrantami podziemnymi DN50, DN80 i DN100.

 

Produkt posiada aktualny atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny), ważny do 20.07.2024 (data określa okres produkcji * ) uprawniający do kontaktu z wodą pitną.

 

Dane techniczne tego modelu:Stojak hydrantowy DN50 pojedynczy C/C

 Typ stojaka

DN50 1x52 (C/C)

 Przyłącze wejściowe

DN50

 Rura

DN50, fi zew. 64mm

 Wyjścia [Storz]

1x52

 Długość [mm]

905

 Szerokość [mm]

330

 Waga [kg]

3,9

 

 
* produkty wyprodukowane w okresie ważności atestu są atestowane dożywotnio.

 


Konstrukcja:

Stojaki hydrantowe wykonane są ze stopu aluminium. Niektóre elementy mogą być wykonane z mosiądzu. Gniazda uszczelniają uszczelki gumowe.
Stojak hydrantowy składa się z dwóch głównych elementów: głowicy (lub głowicy zaworowej) i rury stojaka z gniazdem przyłączeniowym. Głowica to odlewany korpus w którym znajdują się jedno lub dwa wyjścia. Część dolna – rura stojaka – służy do zamocowania w hydrancie podziemnym za pomocą samo wkręcającego mechanizmu kłowego. Głowica lub głowica zaworowa malowana jest na kolor czerwony.

Wysoka jakość stojaków hydrantowych Horpol

W galerii także inne zdjęcia prezentujące jakość (mogą być z innych modeli)

 

Najpopularniejszym stojakiem hydrantowym jest stojak B/BB, określany także jako DN80 2x75.
Oferta zawiera także stojaki z rurami przyłączeniowymi w standardzie DN50 oraz rurami DN80 z gniazdami DN100 wykonanymi z mosiądzu.
Najpowszechniejszym w użyciu jest gniazdo DN80, jednak spotyka się jeszcze, zwłaszcza w starych instalacjach przyłącza DN50. Złącza DN100 są natomiast często spotykane w instalacjach na terenie zakładów przemysłowych lub innych dużych obiektów.
Stojaki podzielić możemy także na wersje z jednym lub dwoma gniazdami wyjściowymi. Wersje z dwoma wyjściami zawsze posiadają zawory grzybkowe, natomiast wersje z jednym wyjściem są oferowane bez zaworu.

Pod tym względem nasza oferta stojaków hydrantowych jest najszersza w kraju i zaspokaja wszelkie potrzeby użytkowników.

 

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !